Ընդունելության օր՝ Երևանի քաղաքապետարանում
Երևանի քաղաքապետ Հայկ Մարությանի՝ քաղաքացիների հերթական ընդունելությունը տեղի կունենա փետրվարի 8-ին՝ սկսած ժամը 11:00-ից:
Ընդունելության համար կարելի է գրանցվել՝ զանգելով (011) 51-42-72 հեռախոսահամարով կամ գրելով էլեկտրոնային նամակ՝ info@yerevan.am հասցեին: Քաղաքացիների ընդունելությունը տեղի կունենա ըստ գրանցման հերթականության: Էլեկտրոնային նամակով գրանցվող քաղաքացիներին խնդրում ենք նշել անուն, ազգանուն, կոնտակտային տվյալներ, խնդրի վերաբերյալ հակիրճ տեղեկատվություն:
Նշենք, որ այն քաղաքացիներին, որոնց չհասցնի ընդունել քաղաքապետը, հաջորդող օրերին կընդունեն քաղաքապետի տեղակալները:

День приема в мэрии Еревана
8-го февраля с 11:00 мэр Еревана Айк Марутян проведет очередной прием граждан. Для участия в приеме можно зарегистрироваться, позвонив по номеру (011) 51-42-72 или отправив письмо на адрес  электронной почты info@yerevan.am. Прием граждан будет проходить согласно очередности регистрации. Граждан, регистрирующихся по электронной почте  просим указать имя, фамилию, контактные данные и краткую информацию о соответствующей проблеме.
Стоит отметить, что тех граждан, которых мэр не успеет принять лично, примут заместители в последующие дни.