Հուլիսի 20-ին Իրինա Ռոդնինայի գեղասահքի մարզադպրոցում կանցկացվի հաշմանդամություն ունեցող անձանց հոկեյի ցուցադրական խաղ
19.07.2018
«Երևանյան ամառ 2018» եռամսյա միջոցառումների ծրագրի շրջանակում հուլիսի 20-ին՝ ժամը 17:00-ին, մայրաքաղաքի Իրինա Ռոդնինայի գեղասահքի մարզադպրոցում կանցկացվի հաշմանդամություն ունեցող անձանց հոկեյի ցուցադրական խաղ՝ «Երևանը՝ բոլորի համար» խորագրով: «Երևանյան ամառ» ծրագրի՝ հաշմանդամություն ունեցող անձանց մասնակցությամբ այս միջոցառման նպատակն է խրախուսել նրանց մասնակցությունը մարզամշակութային կյանքին, ինչպես նաև մարդկանց մեջ սերմանել այն մտածելակերպը, որ հաշմանդամություն ունեցող անձինք նույնպես հասարակության լիարժեք անդամներ են:
Սիրով հրավիրում ենք բոլորին՝ մասնակցելու «Երևանը՝ բոլորի համար» խորագրով հաշմանդամություն ունեցող անձանց հոկեյի ցուցադրական խաղին:

20-го июля в школе фигурного катания Ирины Родниной пройдет показательный хоккейный матч лиц с ограниченными возможностями
19.07.2018
в рамках программы трехмесячных мероприятий «Ереванское лето 2018», 20-го июля в 17:00 в школе фигурного катания Ирины Родниной пройдет показательный хоккейный матч лиц с ограниченными возможностями  «Ереван для всех». Целью данного мероприятия является поощрение участия в спортивной и культурной жизни.
Приглашаем всех принять участие в показательном хоккейном матче лиц с ограниченными возможностями  «Ереван для всех» .