Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը քվեարկել է հանուն Երևանի վաղվա օրվա և հանուն երևանցու բարեկեցիկ ապագայի
14.05.2017
Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը ընտանիքի անդամների հետ միասին մայրաքաղաքի Ավան վարչական շրջանի Գ. Ստարովոյտովայի անվան համար 177 դպրոցում տեղակայված ընտրական կենտրոնի 1/19 ընտրատեղամասում մասնակցել է Երևանի ավագանու ընտրությունների քվեարկությանը:
Ընտրությունը կատարելուց հետո պատասխանելով լրագրողների հարցերին` քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը նշել է, որ քվեարկել է հանուն Երևանի վաղվա օրվա և հանուն երևանցու բարեկեցիկ ապագայի:
Օգտվելով առիթից` քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը շնորհակալություն է հայտնել զանգվածային լրատվամիջոցների ներկայացուցիչներին՝ երևանցիների հետ նախընտրական քարոզարշավի շրջանակում իր հանդիպումներն ակտիվորեն լուսաբանելու համար:

Мэр Еревана Тарон Маргарян проголосовал за завтрашний день Еревана и благополучное будущее ереванцев
14.05.2017
Мэр Еревана Тарон Маргарян вместе с членами семьи принял участие в выборах Совета старейшин Еревана на избирательном участке 1/10, находящемся в школе N 177 им.Г.Старовойтовой в административном районе Аван.
После голосования мэр Тарон Маргарян, отвечая на вопросы журналистов, отметил, что проголосовал за завтрашний день Еревана и благополучное будущее ереванцев.
Пользуясь случаем, мэр Тарон Маргарян поблагодарил представителей СМИ за активное освещение его встреч в рамках предвыборной кампании.