Նոր նշանակումներ՝ Երևանի քաղաքապետարանում
Երևանի քաղաքապետարանում տեղի ունեցած աշխատանքային հերթական խորհրդակցության ժամանակ քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը, մինչ օրակարգի հարցերին անդրադառնալը, աշխատակազմին է ներկայացրել քաղաքապետի նորանշանակ խորհրդականներին և օգնականին:
Ըստ այդմ, Վահագն Վերմիշյանը նշանակվել է Երևանի քաղաքապետի խորհրդական՝ հասարակական հիմունքներով: Ճարտարապետ Վահագն Վերմիշյանը եղել է Ստեփանավան քաղաքի նախկին գլխավոր ճարտարապետը (1989-1991), Օրյոլի մարզի գլխավոր ճարտարապետը (2014-ից), ղեկավարել է մի շարք ընկերություններ:
Երևանի քաղաքապետի խորհրդականի պաշտոնում է նշանակվել նաև Գոռ Վարդանյանը, ով կհամակարգի աշխատակազմի սպորտի բաժնի աշխատանքները: Խաչիկ Պողոսյանն էլ նշանակվել է Երևանի քաղաքապետի օգնական՝ հասարակական հիմունքներով:
Շնորհավորելով նորանշանակ գործընկերներին՝ քաղաքապետը նշել է, որ նրանցից ակնկալում է հետևողական և արդյունավետ աշխատանք:

Новые назначения в мэрии Еревана
В ходе состоявшегося в мэрии Еревана очередного рабочего совещания мэр Еревана Тарон Маргарян представил аппарату новоназначенных советников и помощника мэра.
Ваагн Вермишян назначен советником мэра Еревана на общественных началах. Архитектор Ваагн Вермишян был главным архитектором города Степанаван (1989-1991), с 2014 года занимал пост главного архитектора Орловской области, возглавлял ряд компаний.
Советником мэра Еревана назначен также Гор Варданян, который будет координировать работы спортивного отдела аппарата мэрии. Хачик Погосян назначен помощником мэра на общественных началах.
Поздравив новоназначенных коллег, мэр Ереван заявил, что ждет от них последовательной и эффективной работы.