Երևանի քաղաքապետարանի և վարչական շրջանների սոցիալական ցանցերի էջերի միջոցով նախորդ շաբաթ դիմել է 43 քաղաքացի
13.04.2017
Ապրիլի 3-7-ը Երևանի քաղաքապետարանի և վարչական շրջանների սոցիալական ցանցերի էջերում և էլեկտրոնային հասցեներով ստացվել է 43 նամակ, որից 23-ին տրվել է համապատասխան լուծում, իսկ 20-ն ընթացքի մեջ է:
Հարցերի մեծ մասը վերաբերել է կոմունալ, բարեկարգման և տրանսպորտի ոլորտներին, ինչպես նաև օգտատերերը մի շարք հարցեր են հղել քաղաքապետարանի աշխատակազմի գործունեության վերաբերյալ, ինչպիսիք են՝ «Թեժ գծի» հեռախոսահամարները, քաղաքացիների ընդունելությանը մասնակցելու, քաղաքապետարանին դիմում ներկայացնելու ձևաչափերը:

Посредством страниц социальных сетей мэрии Еревана и административных районов на прошлой неделе получено 43 письмa
13.04.2017
С 3-го по 7-е апреля посредством страниц социальных сетей и электронной почты мэрии Еревана и административных районов получено 43 письма, 23 из которых получили соответствующее решение, 20 находятся в процессе решения.
Большая часть вопросов относится к сферам коммунального хозяйства, благоустройства и транспорта. Ряд вопросов пользователей относился также к деятельности аппарата мэрии, включая телефоны «Горячей линии», участия в приеме граждан, формату подачи заявлений в мэрию.