Երևանի քաղաքապետարանը «Հոգեկան առողջության իրազեկման նախաձեռնություն» ՀԿ-ի հետ միասին իրականացնում է «Հուզական աջակցության թեժ գիծ» ծրագիրը
Ո՞ւմ հետ ես վերջին անգամ խոսել այն ամենի մասին, ինչ քեզ անհանգստացնում է։
Այսուհետ կա այդպիսի հնարավորություն. անվճար, հուսալի և գաղտնաբար։ Երևանի քաղաքապետարանը «Հոգեկան առողջության իրազեկման նախաձեռնություն» ՀԿ-ի հետ միասին իրականացնում է «Հուզական աջակցության թեժ գիծ» ծրագիրը։
Կարող եք զանգահարել 0800 00 900 հեռախոսահամարով, երկուշաբթիից ուրբաթ՝ 09:00–18:00-ն:
Հուզական աջակցության «Թեժ գծի» մասնագետները Ձեզ կլսեն առանց քննադատության, կտրամադրեն հուզական և հոգեբանական աջակցություն և, անհրաժեշտության պարագայում կօգնեն գտնել հավելյալ ծառայություններ՝ Ձեր բարեկեցությունն ապահովելու համար։

Программа «Горячая линия эмоциональной поддержки», реализуемая в сотрудничестве мэрии Еревана и ОО «Инициатива по повышению осведомлённости о психическом здоровье».
Когда вы в последний раз говорили с кем-то о том, что вас действительно беспокоит?
Теперь у вас есть такая возможность - бесплатно, надёжно и конфиденциально. Мэрия Еревана в сотрудничестве с общественной организацией «Инициатива по повышению осведомлённости о психическом здоровье» реализует программу «Горячая линия эмоциональной поддержки».
Позвоните на горячую линию по номеру 0800 00 900 - с понедельника по пятницу, с 9:00 до 18:00.
Специалисты горячей линии внимательно выслушают вас, окажут эмоциональную и психологическую поддержку, а при необходимости помогут подобрать дополнительные услуги для укрепления вашего благополучия.