Նոր բնակարաններ` Տիգրան Մեծ պողոտայի 47 հասցեի 4-րդ կարգի վթարային շենքի բնակիչներին
Երևանի քաղաքապետի տեղակալ Վահե Նիկոյանը մայրաքաղաքի Տիգրան Մեծ պողոտայի 47 հասցեի 4-րդ աստիճանի վթարային շենքում բնակվող վերջին 8 ընտանիքին է հանձնել նորակառույց շենքերում բնակարան հատկացնելու մասին Երևանի քաղաքապետի որոշումներն ու բնակարանների բանալիները:
Քաղաքապետի տեղակալը շնորհավորել է նոր բնակարանների տերերին և ևս մեկ անգամ հիշեցրել, որ սահմանված կարգով բնակիչները համապատասխան ժամկետներում պետք է ազատեն հին, վթարային բնակարանները:
Բնակիչները շնորհակալություն են հայտնել Ամանորի նախաշեմին խնդրին վերջնական լուծում տալու և բնակության համար անհրաժեշտ հարմարություններով ապահովված բնակարններ տրամադրելու համար:

Семьям, проживающим в аварийном здании по адресу проспект Тиграна Меца 47, вручены ключи от новых квартир
Заместитель мэра Еревана Ваге Никоян вручил 8 семьям, проживающим в здании 4-й степени аварийности по адресу проспект Тиграна Меца 47, решения мэра Еревана о предоставлении новых квартир и ключи от них. Заместитель мэра поздравил владельцев новых квартир и еще раз напомнил, что необходимо освободить старые, аварийные квартиры в установленном порядке и в намеченные сроки.
Граждане, получившие новые квартиры, выразили свою благодарность за решение квартирного вопроса в преддверии нового года и предоставление квартир, обеспеченных всеми необходимыми удобствами.