Շենգավիթ վարչական շրջանի ղեկավար է նշանակվել Տիգրան Գաբրիելյանը
Երևանի քաղաքապետի առաջին տեղակալ Արմեն Փամբուխչյանը Շենգավիթ   վարչական շրջանի աշխատակազմին է ներկայացրել նորանշանակ ղեկավար Տիգրան Գաբրիելյանին:
Հաջողություններ մաղթելով պատասխանատու աշխատանքում՝ Արմեն Փամբուխչյանը կարևորել է վարչական շրջանների դերն ի հայտ եկող խնդիրներին արագորեն արձագանքելու և բնակիչների հետ մշտական կապ ապահովելու գործում:
Քաղաքապետի առաջին տեղակալը շնորհակալություն է հայտնել նաև վարչական շրջանի նախկին ղեկավար Ռազմիկ Մկրտչյանին՝ համատեղ արդյունավետ ու հաջողված աշխատանքի համար:

Тигран Габриелян назначен главой административного района Шенгавит
Первый заместитель мэра Еревана Армен Памбухчян представил аппарату административного района Шенгавит новоназначенного главу Тиграна Габриеляна.
Поздравив его с вступлением в должность, Армен Памбухчян пожелал успехов в предстоящей ответственной работе. Он подчеркнул важную роль административных районов в оперативном реагировании на возникающие проблемы и обеспечении постоянной связи с жителями города.
В ходе встречи первый заместитель мэра также выразил благодарность бывшему главе района Размику Мкртчяну за плодотворное сотрудничество и эффективную работу.